BedBreakfastReservations.com
Ako fungujú online rezervácie na Bed Breakfast Reservations

Ako fungujú online rezervácie


Bed Breakfast Reservations je jedným z viac ako 100 webových stránok v populárnej cestovnej sieti Instant World Booking. Online rezervácie sú bezpečné, rýchle a jednoduché s Instant World Bookingom. Rovnako dôležité, využívajú naše služby aj nocľah s raňajkami a cestujúci. Je to preto, že sme vyvinuli jednoduchý, ale výkonný súbor nástrojov, ktoré umožňujú cestovným rezerváciám jednoduchú a lacnú skúsenosť pre každého.


2 skvelé spôsoby rezervácie


Ponúkame vám 2 skvelé spôsoby, ako zabezpečiť rezerváciu online. Po prvé, naša okamžitá metóda potvrdenia vám dáva pohodlie a pokoj v tom, že máte okamžitú rezerváciu. Stačí si vybrať nocľah s raňajkami alebo ubytovanie v hoteli, zaplatiť malý vklad online a to je všetko. Dostanete okamžité potvrdenie o vašej rezervácii. Naše okamžité rezervácie majú povesť, že sú jednou z najspoľahlivejších a najbezpečnejších rezervačných metód na celom svete. Ak chcete začať, jednoducho vyhľadajte nocľah s raňajkami, ktoré zobrazujú knihu Instantly alebo IWB.

Ponúkame aj druhú vynikajúcu metódu rezervácie. Toto je rezervačný spôsob našej žiadosti. Požiadavky na rezerváciu metódou sú jedinečnou ponukou od Instant World Booking, pretože väčšina rezervačných služieb má obmedzenie, že ponúka iba jednu rezervačnú metódu. Zatiaľ čo proces potvrdzovania žiadosti online môže byť rýchly, nie je tak rýchly ako okamžité potvrdenie. Vzhľadom k tomu, že niektoré penzióny a hotely neposkytujú online kalendár, ktorý sa používa na okamžité potvrdenie, ponúkame možnosť odoslať žiadosť online priamo do penziónu. To nám umožňuje ponúknuť veľa stoviek jedinečných vlastností, ktoré nemožno ponúknuť na rezerváciu kdekoľvek inde. Máte tú výhodu, že budete môcť vyhľadávať veľa ďalších nocľah s raňajkami vrátane niektorých, ktoré nie je možné rezervovať v žiadnej inej službe.

Takže, ako viete, ktorú metódu si môžete vybrať? Pri vyhľadávaní našich webových stránok na ubytovanie si pozrite najskôr nehnuteľnosti, ktoré zobrazujú knihu Okamžite alebo zips. Znamená to, že k okamžitému potvrdzovaniu je k dispozícii nehnuteľnosť. Ďalšie vlastnosti zobrazia Online žiadosť, ktorá označuje, že je k dispozícii vlastnosť na prijímanie žiadostí odoslaných prostredníctvom našich webových stránok. Vyberte vlastnosti, ktoré vás zaujímajú, a podľa pokynov na obrazovke vykonajte rezerváciu.

Náš systém ponúka veľa výhod. Môžete sa napríklad zaujímať o nocľah s raňajkami, ktorý má okamžité potvrdenie a jeho kalendár neposkytol žiadne konkrétne dátumy. V takejto situácii vám náš systém ponúkne možnosť odoslať online žiadosť priamo na nocľah s raňajkami. S radosťou vám odpovedia s dostupnosťou, ak ju majú, a dokážu vám vyhovieť.


Bezpečné, rýchle a jednoduché


Bed Breakfast Reservations ponúka najväčšiu bezpečnosť pri rezerváciách uskutočnených na internete. Naša webová lokalita používa protokol Secure Sockets Layer (SSL) s najvyššou dostupnou šírkou 256 bitov kľúča šifrovacieho kľúča. To znamená, že vaše dôverné informácie, ako aj transakcie s kreditnou alebo debetnou kartou, sú na najvyššej úrovni súkromia a bezpečnosti globálne dostupné na internete. Bezpečnosť však znamená aj spoľahlivosť. Tisíce postelí a raňajok sa spoliehajú na Instant World Booking pre svoje spracovanie online rezervácie. Vedia, že sme lídrom v on-line cestovnej technológii, ktorá poskytuje služby, ktoré nemôžu získať od iných poskytovateľov. Tieto služby zahŕňajú nielen online rezervácie, ale aj marketing a platby. Mnoho nocľah s raňajkami využíva náš rezervačný systém a platobné zbierky na to, aby mohol vlastniť svoje webové stránky.


Rýchlosť je dôležitá úvaha pri tvorbe cestovných plánov. Musíte byť schopní rýchlo a spoľahlivo vyhľadávať a potom si rezervovať požadované dátumy s okamžitým potvrdením. Instant World Booking ponúka všetko toto a ďalšie. Jednoduchosť je tiež dôležitá pre našich cestujúcich. Získanie potrebných informácií by malo byť jednoduché a dokončenie vašej rezervácie by malo byť ešte jednoduchšie. Pokiaľ ide o on-line vyhľadávanie cestovania, ponúkame rôzne spôsoby, ako vyhľadávať ubytovanie, ktoré chcete priamo na našich webových stránkach. Keď nájdete niektoré miesta, ktoré vás zaujímajú, poskytujeme preložené informácie o každej nehnuteľnosti vo viac ako tucet jazykoch. Je k dispozícii veľa fotografií, ktoré vám ukážu presne to, aké vlastnosti každej nehnuteľnosti ponúkajú (ponúkame každému z našich vlastností možnosť nahrávať neobmedzené množstvo fotografií). K dispozícii sú aj recenzie cestovania, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní.

Keď ste pripravený na rezerváciu, nie sú potrebné zložité registrácie. Nepotrebujete ani ID člena. Keď potvrdzujete rezerváciu, požiadame vás o niekoľko podrobností o vašej rezervácii. Môžete tiež zadať svoju e-mailovú adresu. Ak ste predtým nemali ID používateľa, vaša e-mailová adresa sa stane vaším novým užívateľským číslom, takže sa môžete vrátiť a skontrolovať podrobnosti o vašej rezervácii.


Pozrite sa na niektoré z našich ďalších jedinečných a špecializovaných stránok, ako je www.southamericainstantbooking.com , www.instanthostels.com , www.backpackersofasia.com , alebo www.hosteltraveler.com .

BedBreakfastReservations odkazy:    Bed Breakfast Reservations Úvodná stránka  |   podpora  |   Navrhujte B & B  |   Vyhľadať B & B  |   B & B Recenzie  |   Napísať recenziu  |   Prihlásenie hosťa  |   odoberať novinky  |   odhlásiť   |  Pridajte sa k nám na facebooku   |  sledujte nás na Twitteri   |  Sledujte nás na YouTube   |  Sledujte nás na Instagram
Používanie našich služieb:    Zmluvné podmienky a právne predpisy  |   Bezpečnosť a ochrana osobných údajov  |   Ako to funguje  |   Odošlite svoje Nocľah S Raňajkami  |   Pracujte s nami  |   Rezervačný motor   |   Správa kanálov   |   Partnerské programy   |   Odkaz na nás   |   Softvér pre správu nehnuteľností   |   XML Feeds
Instant World Booking globálnej:    International Lacné hotely  |   International Lacné hostely  |   International Lacné ubytovanie s raňajkami