BedBreakfastReservations.com - Video Kral. Web sitenizde veya sosyal medyada kullanmak için profesyonelce üretilmiş bir video edinin. Özelleştirilmiş bir videoyla pozlamayı önemli ölçüde artırın oda ve kahvaltı ve oteller

Hiç şüphesiz video pazarlama, oda & kahvaltı ya da oteliniz için kritik öneme sahiptir. Ama neden? Video, web sitenizdeki rezervasyonları ve rezervasyon sitelerini% 80 oranında artırabilir. Ayrıca müşteri katılımını artırır ve% 50'ye varan oranda daha hızlı gelir artışı sağlar. Sosyal video, metin ve resimlerden% 1200 daha fazla paylaşım üretir.

Bed & Breakfast video pazarlama

Bu tür istatistiklerle, işletmeniz için videoyu göz ardı edemezsiniz.

Bugün oda ve kahvaltı veya otel için tanıtım videosu edinin. Instant World Booking şimdi bu eşsiz ve uygun fiyatlı hizmeti sunuyor. Kendi pazarlama çalışmalarınızda kullanmak için modern tasarım özelliklerine sahip, özel olarak üretilmiş bir video elde edersiniz. Potansiyel müşteriler için en iyi hizmet ve olanaklarınızı sergileyin. Web sitenizde, sosyal medyada veya konaklamalarınızı tanıtmak istediğiniz her yerde kullanın. Bir pazarlama videosu olmadan, günümüzün sosyal medyalarında etkili bir şekilde rekabet edemezsiniz ya da son derece önemli olan millenial müşteri popülasyonuna yeterince erişemezsiniz. Aşağıdaki demolarımıza bakın. Kişiselleştirilmiş videonuzun ne kadar uygun fiyatlı olacağına şaşıracaksınız. Sadece bizimle iletişime geçin.

Kendi videonuzu kullanmaya başla
Bizimle iletişime geçin

  • Bir açılış sayfasına video eklemek, dönüşüm oranlarını% 80 artırabilir
  • Video kullanan işletmeler, arama yapmaktan kullanıcılara göre% 41 daha fazla web trafiğinden keyif alıyor
  • Facebook, her gün 8 milyar video görüntüsü üretir.
  • Facebook'taki video yayınların fotoğraf yayınlarından% 135 daha fazla organik alana sahip olması
  • Bir videoyu izledikten sonra, kullanıcıların% 64’ünün çevrimiçi satın alma olasılığı daha yüksektir
  • Görüntüleyenler bir videoda izledikleri bir iletinin% 95'ini korurlar.
  • Bir e-postadaki video, tıklama oranlarında% 200-300'lük bir artışa yol açar

Kaynak: Forbes.com

Bugün B & B veya oteliniz için tanıtım videosu edinin

Eşsiz konaklamanızın, olanaklarınızın ve konumunuzun en iyi sunumu için videonuzun temasını seçersiniz. Videonuz genellikle 2 ila 5 dakika arasında olabilir (İpucu: en fazla 2 dakikalık kısa videolar en fazla etkileşimi kazanır). Son video, kapsamlı seyahat siteleri ağımızdaki mülk profil sayfalarınıza dahil edilir. Çoğu mülk için bu, video ve profil içeriğinizle birlikte 300'ün üzerinde bireysel web sayfasını barındırır. Ayrıca, YouTube kanalımızda da kalıcı olarak yer almaktadır. Videonuzu tüm sosyal medya kanallarımızda da tanıtacağız. Son olarak, kendi özel ve ticari kullanımınız için videonuzun bir kopyasını da alırsınız.

Pazarlama video demolarımıza göz atın

Bazen bir resim bin kelimeye bedeldir. Her demo örnek bir tanıtım videosunu temsil eder. Bu demolar sadece yatak ve kahvaltı veya oteliniz için üretilen özel bir videonun gücünü gösterir.

Demo 1
2. Demo
3. gösterim
4. gösterim
Demo # 5
Demo # 6
Demo # 7
Demo # 8

Demo # 9
Demo # 10

Hostel tarzı videolar

Bunlar hosteller ve hostel tarzı konaklama için örnek promosyon videolarıdır.

Demo # 11
Demo # 12
Gösteri 13
Demo # 14
Youtube kanalı

Instant World Booking tarafından daha fazla demo ve video için YouTube kanalımıza göz atın.

Kendi videonuzu kullanmaya başla
Bizimle iletişime geçin

B & B otelleri için sosyal medya pazarlama hizmetimiz video prodüksiyon hizmetimizin mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla hizmet


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/tmp) in Unknown on line 0