Bed Breakfast Reservations.com
Uživatelské jméno / e-mailová adresa

Heslo
Zapomněli jste heslo?
Nebýt člen?  Zaregistrujte se zde
Nocleh se snídaní?  Zaregistrujte se zdarma
Affiliate programy Odkaz na Bed Breakfast Reservations rezervace motoru
 

Rezervační systém

 
Domovská stránka

Pracuj s námi

Odeslat nocleh se snídaní

Rezervační systém

Správce kanálů

Partnerský program

Odkaz na nás

Rezervační systémy pro Bed & Snídaně Webové stránkyRezervační systémy pro Bed & Snídaně Webové stránky

Proč si vybrat Instant World Booking pro vaše webové stránky výhradu motorem?

Jednoduše řečeno, Instant World Booking nabízí větší přizpůsobení pro vaše webové stránky, flexibilitu s vklady klientů a plateb, a snadnější nastavení. Nebo ještě lépe, je to levnější než jakékoliv řešení můžete najít jinde. Budeme dokonce nainstalovat pro vás bez dalších nákladů. Prosím, podívejte se ostatní rezervační systémy pro své webové stránky, pak v porovnání s Instant World Booking.

Pouze Instant World Booking poskytuje záruku Best Economics. Pokud uvažujete jinou službu s podobnými vlastnostmi, dejte nám vědět. Zaručujeme, že budeme poskytovat stejnou službu (a obvykle lepší) za nižší cenu. Proč ne zvýšit své ziskové rozpětí dnes?

Již mám rezervační systém pro váš bed & snídaně webové stránky?

Informujte se o našich speciálních slev při přepnutí dnes od konkurenčního poskytovatele.  Kontaktujte nás

Podívejte se na naše rezervační systém ukázky

Někdy je obrázek vydá za tisíc slov. Každý demo představuje domovskou stránku vzorek pro bed and breakfast. I když se jedná o fiktivní B & Bs, budete okamžitě vidět sílu naší plně integrovaného rezervačního systému.  Koneckonců, Rezervační systém je víc než jen teď tlačítkem Book. Představte si, že neomezené přizpůsobení a integrační možnosti pro své vlastní internetové stránky. Zatím se tyto implementace jsou velmi snadno proveditelný.

Ukázka 1    "Rychle"
klikněte zde
Ukázka 2    "Jednoduchý"
klikněte zde
Ukázka 3    "Elegantní"
klikněte zde

Jaká je nejnižší cena za plně přizpůsobitelné rezervačního systému pro vaše webové stránky?

Instant World Booking má odpověď: 1.9%.  V porovnání s mírou nejméně o 5% nebo více (procento z celkové ceny rezervace hodnotě) pro prakticky všechny konkurenčních poskytovatelů. To je minimálně 60% úspory jen pouhým výběrem Instant World Booking.

Flexibilní možnosti tvorby cen pro každou úroveň rozpočtu a servisní


IWB Nákladyzákazník DepositIWB FunkceJiní poskytovatelé
< 1.9%<= 8%Pro některé vlastnosti, mohou být na zakázku cen strukturované, což má za následek téměř bezplatného řešení.Není dostupný.
1.9%8%Typická levnou alternativou.
Základní rozpočet rezervační systém se všemi funkcemi, které nabízí v ukázek
Ostatní poskytovatelé účtovat vyšší cenu (alespoň 5% -10% nebo více) pro použití rozpočtu na úrovni služeb.
5%35%Nejoblíbenější varianta.
Vyšší klientských vkladů zvýšit bezpečnost svých výhrad.

Full No-Show (nedostavení) a ochranu zrušení.
Není dostupný.

Ostatní poskytovatelé účtovat tolik za nižší úrovní služeb (viz typickou možnost rozpočtu).

Ostatní poskytovatelé nemůže sbírat více než 10% vkladu.
> 5% >= 50%Sbírat vyšší zálohu částky od svých zákazníků.

Full No-Show (nedostavení) a ochranu zrušení.
Není dostupný.

Ostatní poskytovatelé nemůže sbírat více než 10% vkladu.

Působíme v každém trhu cestovního ruchu a region na Zemi. Jsme si vědomi toho, že potřeby našich bed and breakfast partnerů, rozpočty a sofistikovanost se značně liší.  To je důvod, proč nabízíme flexibilní ceny. Náš rezervační systém je možné přizpůsobit tak, aby odpovídala svého rozpočtu. Viz graf pro příklady. Kontaktujte nás ještě dnes dostat konkrétní cenu pro vaše webové stránky.  Kontaktujte nás

Další otázky týkající se cen a servis


Co myslíš tím téměř bezplatného řešení?

Jak již bylo zmíněno, naše služby a cena jsou vysoce přizpůsobitelné. To znamená, že můžeme zkontrolovat rezervace rysů a trendů, a navrhnout konkrétní strukturu poplatků, které můžete ušetřit peníze. V mnoha případech může být vaše náklady podstatně nižší než naše nejnižší nominální sazbou 1,9%. To přispívá k významným úsporám přes jakoukoli konkurenční poskytovatele. Kontaktujte nás ještě dnes pro cenovou nabídku.

Jsou moji zákazníci účtován poplatek za služby?

Váš rezervační systém nebude účtovat svým zákazníkům poplatek za službu, pokud chcete, aby to. Zákaznický servis poplatky nejsou nikdy vyžadovaného pro Vaši rezervačního systému. Poplatky za služby jsou prostě jedna volitelná funkce, která může být použita ke snížení své náklady.

Mohu stále držet všechny své další služby třetích stran a software, když jsem použít tento rezervační systém pro mé webové stránky?

Ano. Na rozdíl od jiných poskytovatelů, které vyžadují, aby využily svého CMS, dostupnost kalendáře, správu nemovitostí či jiných recepci software, Instant World Booking nemá žádný takový požadavek. Pokud používáte náš rezervační systém, můžete ušetřit peníze, a stále používat všechny ostatní služby a poskytovatele, které si přejete.

Se musím používat další služby či software tím, že Instant World Booking?

Ne, ale, prosím, neváhejte a podívejte se na naše další marketing, online rezervace a platby služby.

Co je to Full No-Show (nedostavení) a ochranu Zrušení?

Nabízíme tuto důležitou funkci, takže už nikdy nebudete muset starat o zrušení nebo zákazníky, kteří nedorazí. Tato záruka není k dispozici z jakéhokoli jiného poskytovatele. Tato funkce zajišťuje budete přesto vyplatí, i když host nepodaří se ukázat, nebo zruší pozdě. Můžete si vybrat svůj vlastní flexibilní storno podmínky. Můžete si zvolit libovolnou zrušení trestu částku, kterou chcete, a to až do výše 100% částky shromažďují a storno období v délce až 90 dnů před příjezdem. V případě no-show (nedostavení), budete dostávat plnou výplatu částky shromážděné po odečtení provizí.

Jak získám své vkladové platby?

Ty vybíráš. Praktické možnosti platby v současné době patří: 1) bankovním převodem, 2) EFT - elektronického převodu finančních prostředků, 3) PayPal, 4) šekem denominovány ve své vlastní měně, a 5) Přímý vklad do USA Bank. Tyto flexibilní možnosti umožňují přijímat své finanční prostředky a to buď elektronicky nebo fyzickým dodáním. Některé metody mohou zahrnovat dodatečný poplatek za převod. Informujte se o preferovaném způsobu platby.

Jaké speciální slevy jsou k dispozici, pokud přejdu dnes od konkurenčního poskytovatele?

Chceme, abyste věděli, jak snadné je ušetřit peníze tím, že přeplácení. Pokud jste v současné době používají konkurenční rezervační systém, dejte nám prosím vědět. Budeme nejen nabídnout nižší cenu, ale budeme také vám zvláštní motivaci k přepnutí dnes. Nezapomeňte, že při přepnutí do Instant World Booking, můžete stále používat všechny ostatní služby třetích stran.

Získat nový rezervační systém pro vaše webové stránky dnes.   Plně integrované - Další vlastnosti - Nižší náklady

Pokud jste prohlíželi ukázky a informace o výše, již víte, že můžete okamžitě ušetřit peníze, zvýšit ROI (návratnost investic), a zlepšit funkčnost své webové stránky s pokročilým rezervačního systému. Neexistuje absolutně žádná povinnost snažit naše online rezervace pro vaše webové stránky, a žádné náklady s nastavením. Pokud nejste spokojeni, dejte nám vědět.

Stále nejste přesvědčeni? Pouze Instant World Booking nabízí všechny tyto jedinečné vlastnosti a výhody:


1.vícejazyčné - Umožní zákazníkům rezervovat s vámi v jejich vlastním jazyce. Dokonce se znalostí několika funkcí přímo na vlastní domovskou stránku (viz Demo 1)
2.Multi-měna - Zákazníci si mohou prohlédnout sazeb a plateb v jejich vlastní měně před rezervací. To zvyšuje důvěru a snižuje možnost záměny přes nákladů.
3.Ochrana proti no-show (nedostavení) a Zrušení - Zvýšit bezpečnost vašich výhradami Garantovaný vklad plateb. Už nikdy bát pozdní zrušení nebo hosty, které nevykazují nahoru.
4.Několik platební metody - Můžete si vybrat, jak přijímat platby? Nabízíme několik elektronických platebních metod, které usnadňují přijímat své finanční prostředky, prakticky v jakémkoliv regionu světa.
5.Úplná integrace s vaší webové stránky - Náš rezervační systém je plně přizpůsobitelný pro integraci s vaší webové stránky jakýmkoli způsobem, který si přejete. Podívejte se na ukázky výše uvedené příklady.
6.Volný nastavení a instalace pomoc - Potřebujete pomoc s instalací nového rezervační systém? Budeme poskytovat poradenství, pomoc nebo dokonce nainstalovat pro vás zdarma. Ty vybíráš.
7.Sbírat jakékoliv výši vkladu - Pouze Instant World Booking umožňuje zvolit vloženou částku, kterou chcete vybírat od svých zákazníků.
8.Sbírat zůstatky z hostů kreditní kartou - (Volitelně) Použij náš systém volitelných plateb pro sběr zůstatky v pozdějším termínu od svých zákazníků. V kombinaci s naším rezervačního systému, IWB Payments nabízí kompletní řešení platba kreditní kartou pro váš bed and breakfast.  Přečtěte si více o platbách IWB
9.hodnocení klientů - (Volitelně) shromažďovat názory od svých zákazníků a jejich zobrazení na svých webových stránkách nebo rezervace stránky. Váš rezervační systém automaticky integruje s naší recenzí systémem, což vám umožní sbírat a sdílet cenné informace od svých zákazníků.
10.Nejlepší Ekonomika Záruka - Pokud v současnosti používáte jiného poskytovatele rezervační systém pro nocleh se snídaní nebo v hotelu, garantujeme, že můžeme nabídnout stejné nebo lepší služby pro lepší ekonomiku. Vše, co musíte udělat, je kontaktovat nás a zeptejte se. Takže, proč ne začít šetřit dnes?  Kontaktujte nás
BedBreakfastReservations Odkazy:    Bed Breakfast Reservations Domovská stránka  |   Podpěra, podpora  |   Navrhněte B & B  |   Vyhledat B & B  |   B & B recenze  |   Napsat recenzi  |   Přihlašovací host  |   Odebírat novinky  |   Odhlásit odběr   |  Přidejte se k nám na Facebooku   |  Připojte se k nám na Google+   |  Sleduj nás na Twitteru   |  Sledujte nás na YouTube   |  Sledujte nás na Instagram
Použití našich služeb:    Podmínky a právní předpisy  |   Bezpečnost a soukromí  |   Jak to funguje  |   Odeslat svůj Nocleh Se Snídaní  |   Pracuj s námi  |   Rezervační motor   |   Správa kanálů   |   Affiliate programy   |   Odkaz na nás   |   Systém správy majetku   |   XML Feeds
Instant World Booking Globální:    Hotely - Rezervace  |   Ubytovny - Rezervace  |   Nocleh se snídaní - Rezervace