€50 za noc
€50 za noc
The Venice Inns, Venice, Italy

The Venice Inns

Venice (Venezia), Italy - Calle Del Forno 1455, San Polo District
4.2   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Dokonalé umístění
 • Mimořádná služba
 • Vysoce kvalitní ubytování
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Clean flat central location ... Friendly staff and great value. Only negative experience was uneven access to hot water in showers.

Popis - Bed and breakfast

VENICE hostincích. Osobně spravuje majitelů benátskou Gianfranco & Marco, B & B Four Seasons funkce neposkvrněný pokoje, dokonalý servis, teplá benátského pohostinství a široký výběr kurzů pro splnění všech vašich potřeb. Místo, jsme se rozhodli vytvořit BENÁTKY INN odráží naše filozofie. B & B Four Seasons se nachází ve čtvrti San Polo, kde umění a historie mísit s každodenním životem benátského. BENÁTKY INN: Opravdu benátské zkušenosti.

B & B Four Seasons, inspiraci pro místní hudebník Antonio Vivaldi, je malá oáza klidu a míru v nejcharakterističtější srdce naší nádherné Benátkách .....

Doslova 50 metrů od Grand Canal, která se nachází ve čtvrti Rialto, může B & B snadno se dostanete buď pěšky nebo veřejnou dopravou. Ve skutečnosti je to jen pár kroků od jedné z nejoblíbenějších míst ve městě, na trhu Rialto, kde umění a historie mísit s jednoduchostí každodenního života.
Odtud je to jen pět minut pěšky od-do takových místech jako Scuola Grande San Rocco, bazilika Frari, Ca Pesaro Modern Art Museum, stejně jako Ponte di Rialto a Campo San Polo, který je důležitým místem v průběhu Karneval v Benátkách a filmovém festivalu v Benátkách (je-li na náměstí se změnil na open-air kino).
Existují však i další atrakce za umění: každodenní život benátský mezi malými umělecké a řemeslné dílny, fascinující hlas a barvy, které tvoří Benátky této jedinečné město bez rovni ve světě.

 • The Venice Inns, Venice, Italy, Italy nocleh se snídaní a hotely
 • The Venice Inns, Venice, Italy, Nejlepší postel & Snídaně a hotely ve městě v Venice
Prostor
 • Typ majetku: Bed and breakfast
 • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 2
 • Rok postavený: 2003
 • Renovovaný: 2003
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: €50

Dvoulůžkový pokoj v BB Four Seasons Rodinné apartmá v BB 4 Seasons Čtyřlůžkový pokoj s koupelnou
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: 10:30am

Bed and breakfast vybavení

Snídaně (kontinentální) Snídaně v ceně (plný) Concierge Express Checkout povlečení Multi-kulturní pracovníci No Smoking Žádný zákaz vycházení Domácí zvířata nejsou povolena

Vybavení pokojů

Každý pokoj je pojmenován po jednom z "Vivaldiho Čtvero ročních období" a zahrnuje koupelny, topení a vzduch-conditioning, hair-sušičky, TV.

Air-conditioning Bidet Fén denní úklid Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice Televize Televize (kabel / satelit) Wake-up calls


Sousedství
Body zájmu
 • Ponte di Rialto 350 MTS
 • San Marka 1000 MTS
 • Auta terminál 800 MTS
 • Nádraží 1000 MTS

Jídlo a pití
Jídlo venku
Osteria La Patatina
Ypical benátský vaření, ne drahý, 300 MTS
Da Ignazio
Stylová restaurace 500 MTS
Osteria Vivaldi
Closeby 50 MTS

Politiky
Podrobnosti o ceně

€50 - 175 za noc

Snídaně v ceně

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

bez poplatku do 7 dnů před příjezdem, že po první noci náklady
v případě no-show plné výši pobytu

Umístění - Bed and breakfast

Calle Del Forno 1455, San Polo District
Venice (Venezia)
Venezia, Provincia di Venezia
Veneto (Regione del Veneto)
Italy  30125

Zeměpisná šířka: 45.43713, Zeměpisná délka: 12.33125

Jak se tam dostat

Jak se k nám dostat:

Z letiště:
Soukromým vodním taxi za 30 minut přímo 50 metrů od našeho penzionu v soukromé přístaviště Do ATVO kyvadlový autobus z letiště na Piazzale Roma (twentyfiveminutes jízda) a pak vodu vaporetto autobusová linka č. 1 do zastávky San Silvestro, těsně po Rialto . (15 minut jízdy)

Z Piazzale Roma (car terminal):
Soukromým vodním taxi za 10 minut přímo 50 metrů od našeho penzionu v soukromé přístaviště Do vaporetto vody autobusová linka n. 1 do San Silvestro stop (15 minut jízdy)

Z vlakového nádraží
Soukromým vodním taxi za 10 minut přímo 50 metrů od našeho penzionu v soukromé přístaviště Do vody vaporettoline n. autobusem 1 do San Silvestro stop (15 minut jízdy)

Od náměstí svatého Marka
Soukromým vodním taxi za 10 minut přímo 50 metrů od našeho penzionu v soukromé přístaviště Do vody vaporetto autobusové linky 1 do San Silvestro stop (20 minut jízdy)

San Silvestro loď zastávka:
Po hlavní silnici vedoucí do Campo San Polo, který během tří minut (bez mosty mezi nimi), uvidíte staré klenby nad vámi a po levé straně cukrárny a staré krčmy. Mezi nimi najdete Calle del Forno, procházka podél a po pravé straně uvidíte zelené dveře číslo 1455. Once jste mimo prosím zvonek dveří 1451 trochu dopředu vpravo.

Soukromým vodním taxi nebo veřejných linek n. 1 - San Silvestro stop

Nejbližší letiště: Benátky letiště 15 Km