€73 za noc
€73 za noc
Mas De La Chapelle, Arles, France

Mas De La Chapelle

Arles, France - Petite Route De Tarascon

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

V Mas de La Chapelle byl jednou z Priory Řádu rytířů na Maltě, v semi-náboženské a vojenské komunitě vytvořené ve středověku zajistit dopravu a bezpečnost poutníků na cestách z Evropy do Svaté země. Tato vyhláška obdržel državy rytíři chrámu, kdy byly potlačeny králem Philippe le Bel. V 1615, země byla řízena Grand Priory v jazyce Provence (co je v současné době Rattu d'Arles Museum), který vlastnil 48 míst velení a řízeny více než 20. 000 hektarů v regionu.

V Mas de la Chapelle byl postaven v 16. století na malém kopci v Arlesian krajiny. Je hraničí na východ do MONTMAJOUR Abbey močálů a řezané-přes které přes Aurlienne která sloužila jako nábřeží na Rhne. V Mas de La Chapelle byl vždy rušný hostinec (bgaude v Provenal) jako Arles byl jedním ze čtyř východisek pro Camino franese cestou poutníků ze Saint-Jacques de Compostelle. Tento fakt je potvrzen název uveden do hospodářství domény: La Coquille (dále jen "Shell"), symbol těchto poutníků.

Kaple, věnované Saint-Jean des Moissonneurs byl přestavěn v 17. století v klasickém stylu po požáru byly zahájeny během nepokojů vyvolaná Svaté války. Na statku byla prodána během Velké francouzské revoluce, půda byla vysazena jako vinice a kaple byla přeměněna ve vinném sklepě a obchod! Tento pád naštěstí chráněné kaple z jinak některých ničení.

Odkoupil v roce 2000, francouzsko-švýcarský návrhář interiérů a historik umění, v Mas de la Chapelle byl kompletně zrekonstruován a přeměněn na malou htel DE CHARME v duchu nocleh se snídaní. Zřízení nabízí čtrnáct pokojů, z nichž každý má zvláštní charakter. V Chapelle byl metamorfovaný do velké barokní sál a přilehlé budovy má tři velké místnosti ve druhém patře, v prostoru recepce a snídárna nachází v přízemí. Blízko centrální budově jsou Red House, ubytování a čtyři pokoje dát na terasu, k bazénu Patio, který má šest pokojů, a revolverové House, který má jeden pokoj, známý jako "chambre des Amoureux". K dispozici je bazén, brouzdaliště pro děti, dva tenisové kurty a tří-ha parku. Pro delikátní cravings, malé silnici, která probíhá souběžně s řekou Rhne přinese vaší přímo do Arles, čtyři kilometry podél cesty, kde je restaurace čeká na Pniche uvázány na břehu řeky

  • Mas De La Chapelle, Arles, France, France nocleh se snídaní a hotely
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 17
  • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €73

Comfort Dvoulůžkový Poklepejte jednotné jedno a dvoulůžkových Luxe Superior Triple Twin
  • Přihlaste se po: 3:00pm
  • Podívejte se předtím: noon

Hotel vybavení

Půjčovna kol snídaní (extra charge) Zahrady povlečení Setkání příslušenství Multi-kulturní pracovníci Zákaz kouření parkoviště (zdarma) Bez domácích zvírat bazén (venkovní) bazén (venkovní / vyhřívané) Tenis Bezdrátový internet

Vybavení pokojů

Klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem a DVD přehrávačem, vana nebo sprcha, telefon

A / C Climate Control Vysoušeč vlasů Non-smoking pokoje Soukromá koupelna přeháňky bez vany Kurácký pokoje Telefon Televize Televize (kabel / satelit)


Sousedství

Je hraničí na východ do MONTMAJOUR Abbey močálů a řezané-přes které přes Aurlienne která sloužila jako nábřeží na Rhne.


Politiky
Podrobnosti o ceně

€73 za noc

Město daň není v ceně ubytování 1 za den a za osobu

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Storna jsou možné bez poplatku do 48 hodin před příjezdem.
Po uplynutí této doby se částka za první noc bude převzata z vaší kreditní karty

Umístění - Hotel

Petite Route De Tarascon
Arles
Arrondissement d'Arles, Département des Bouches-du-Rhône
Provence-Alpes-Côte d'Azur (Région Provence-Alpes-Côte d'Azur)
France  13200

Zeměpisná šířka: 43.72695, Zeměpisná délka: 4.64169

Jak se tam dostat

4 km od centra města Arles
30 km od města Nimes

Nejbližší letiště: Arles nmes letiště na 25 km